Kayalar Şirketler Grubu; kurulduğu günden itibaren bir başarı hikâyesi…
Kayalar Endüstriyel Mutfak A.Ş. olarak mensubu olduğumuz Kayalar Şirketler Grubu’nun ilk iştiraki 1956 yılında Mustafa Kaya’nın vizyoner öngörüsü ile hayata geçmiştir.

Aradan gecen yarım yüzyılı aşkın heyecanlı bir süre sonra bugün itibari ile Kayalar Şirketler Grubu, birçok değişik alanda faaliyet gösteren ülkemizin dev bir markası haline gelmiştir.

Grup bünyesindeki şirketlerin rekabetçi kalması adına her bir şirketimiz (Kayalar marka şemsiyesi ve güvencesi altında) özerk bir firmaymış gibi faaliyet göstermektedir.

Konsolide ürün portföyü 8.000 adet birçok paslanmaz çelik ve plastik ürünleri bulunmaktadır.
Toplamda 51.000m2 üzerine ve İstanbul’un değişik bölgelerine dağılmış olan üretim tesislerimiz
(Topkapı’da 1.500m2 showroom, 7.000m2 üretim ve depo), Kasımpaşa’da 5 katlı 2.500m2 showroom, Büyükçekmece’de 45.000m2 açık ve kapalı üretim tesisi) uluslararası denetim ve kalite kurumları tarafından rutin bir şekilde denetlenmektedir.

Kayalar Endüstriyel Mutfak A.Ş. olarak ISO 9001:2000 üretim ve TSE, CE, Gost ürün sertifikalarını sektörümüzde en eski uygulayan ve kalite farkı yaratan firmalardan birisi olmanın önceliğini ve gururunu yaşamaktayız.

Endüstriyel Mutfak ürünlerimiz kesinlikle AISI 304 normlarında paslanmaz çelikten yapılmaktadır, makine ve ekipmanlarımızdaki kullanılan tüm komponentlerimiz sektörümüzde uluslararası standartları uygulayan tedarikçilerden temin edilmektedir, ürünlerimiz özel olarak eğitilmiş ve uzman bir kadro tarafından, hem metal işlemi hem de hijyen (HACCP) kurallarına özen gösterilerek, yapılmaktadır.

57 yıllık köklü Kayalar markasını ve güvencesini gelecek jenerasyonlara da aktarmak adına iştiraklerimizde öncü kalite felsefemizden hiçbir şekilde taviz vermeden vizyon, misyon ve stratejiler geliştirmek ve uygulamaktayız.

Endüstriyel Mutfak Projelendirme aşamasından, kurulum, her türlü gereç ve donanımını sağlamak amaçlı üretim yapıyor. Birçok dünya markası distribütörlükleri ve çözüm ortakları ile müşterisine son noktaya kadar hizmet veriyor.

Mutfak Ekipmanları, Endüstriyel Mutfak Cihazları, Soğuk Odalar, Endüstriyel Mutfak Buzdolapları, Pişiriciler, Endüstriyel Mutfak Fırınları gibi her türlü ihtiyaca gerek üretimi gerek yurt içi ve yurt dışı konusunda lider distribütörlükleriyle cevap veriyor.

Kuruluşundan bugüne kadar pek çok 5 yıldızlı otel, Turistik Tesis, Restoran, İnşaat Şirketi, Askeri Tesis, Eğitim kurumu, Hastane, Spor Kompleksi, Catering Şirketleri dâhil farklı sektörlerden kurumlara profesyonel üretim yapıyor.

 

escort mersin