Km Kayalar Mutfak; Mutfakta Prestijiniz…
Dünya çapında tercih edilen Endüstriyel mutfak üreticisi Km Kayalar Endüstriyel Mutfak, Türkiye’nin öncü güçlerinden biri olan Kayalar Grubu’nun ilk Endüstriyel Mutfak girişimi olarak 1957 yılında faaliyetlerine başladı.

Kayalar Grubu’nun gücünü ve güvenilirliğini arkasına alarak, 61 yılı aşkın süre içerisinde; güvenilir bir dünya markası haline gelen Km Kayalar, ürün portföyü paslanmaz çelik ve plastik olarak konsolide 8.000 adet olan ve bugün toplam 55.000 M2 alanda hizmet veren Türkie’nin sayılı şirketleri arasında yerini almaktadır.

Bir başarı hikayesi…

Km Kayalar; ilk günden beri sahip olduğu global vizyonu ile 2015 yılı itibarıyla grup şirketlerimiz kurumsallaşmış olarak her biri Kayalar markası ve güvencesi altında özerk ve rekabetci bir şekilde aile fertlerimiz tarafından yönetilmektedir. Dolayısıyla şirketimiz ilk kurucu jenerasyondan emin bir şekilde ikinci jenerasyona emanet edilmiştir. Başarılarımızın devamı ve gelecek üçüncü jenerasyonla daha da ileri bir seviyede teslim edilmesi için gerekli olan altyapı çalışmalarına konsantre olmuş emin bir şekilde devam ediyoruz.

Km Kayalar, hotel, restaurant, cefe başta olmak üzere, turistik tesis, askeri mutfaklar, hastane ekipmanları, okul ve fabrika mutfakları, inşaat şirketleri, spor kompleksi, gemi mutfakları, mobil arazi mutfakları ve ekipmanları gibi endüstriyel mutfak sektörleri arasında üretim yapmaktadır.

ISO 9001:2000 üretim ve TSE, CE, GOST ürün sertifikalarını sektörümüzde en eski uygulayan ve kalite farkı yaratan firmalardan birisi olmanın öncülüğünü ve gururunu yaşamaktayız. AISI 304 normlarında paslanmaz çelikten yapılan Endüstriyel Mutfak ürünlerimiz, makine ve ekipmanlarımızdaki kullanılan tüm kompomentlerimiz sektörümüzde uluslararası standartları uygulayan tedarikçilerden temin edilmektedir, ürünlerimiz özel olarak eğitilmiş uzman kadro tarafından, HACCP kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır.

Km Kayalar Mutfak; Türkiye’nin geçmişinde ve güçlenen geleceğinde emin adımlarla ilerliyor…

                 

escort mersin